Lajme

Ishte i ftuar në një emision live, fituesi i Big Brother bie pa ndjenja (Video)

Një situatë e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në emisionin “Wazzup” në TVklanKosova. Mësohet se Vesel Kurtishaj, fituesi i “Big Brother Albania 8” bie pa ndjenja gjatë trasmetimit live.

Në video shihet si i riu u ngrit dhe papritur bie në tokë. Pamjet gjithashtu tregojnë sesi Veseli mbahet në krahun e Enur Pakashtica, moderatorit të emisionit.

Duke mos u mbajtur më gjatë, ai bie përtokë. Pas kësaj ngjarje që shkaktoi shumë alarm, ka reaguar vetë Veseli. Përmes një postimi në Facebook, ai shkruan se është më mirë, duke i kërkuar falje të gjithve që i ka shqetësuar.

“Shoqni, me falni shume qe ju kam shqetesu. Ke vetem moment qe su ndjeva mire. Jam mire e faleminderit shume per interesimin”, ka shkruar ai.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close