Lajme

Ishte infektuar me Covid, vret veten në tualetin e banesës 59-vjeçari nga Polisi i Librazhdit

Një vetëvrasje është shënuar në fshatin Polis të Librazhdit, ndërsa burimet bëjnë me dije se personi që i ka dhënë fund jetës ka qenë i infektuar me Covid.

Faxëeb.al raoporton se personi që i ka dhënë fund jetës, me t hikë, është identifikuar si Xhevair Shkurti,  banues në fshatin Polis të Librazhdit.

Ngjarja ka ndodhur pranë banesës së tij, në një tualet që ndodhet pranë shtëpisë. Burimet thonë se v iktima në datën 14 Mars është diagnostikuar pozitiv me Covid dhe ditët e fundit sapo kishte nisur të lëvizte nga banesat e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: