BotaLajme

Ishte “live” në rrjetet sociale: Treni përplas makinën, humb jetën këngëtari

Një këngëtar rumun ka humbur jetën pasi treni përplasi makinën me të cilën ai po lëvizte. Tavy Pustiu, 29 vjeç, ishte “live” dhe dëgjonte muzikë me zë të lartë, ndërsa treni goditi makinën e tij.

Në video ai shihet duke u argëtuar me muzikën e lartë, ndërsa pranë tij është edhe gruaja e tij 24-vjeçare. Më pas Pustiu lëshon një ulërimë ndërsa sheh trenin që po godiste makinën. ‘Aksidenti ndodhi për shkak të mosrespektimit të rregullave”, tha një zëdhënës i policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: