Lajme

Ishte “marrosur” pas një vajze, prangoset 28-vjeçari/ E përplasi me biçikletë e kërcënonte përmes…

Policia e Tiranës i vuri prangat një djali të ri, që ishte fiksuar pas një vajze dhe madje e kishte përplasur dhe me biçikletë. Më pas e ka kërcënuar dhe në rrjetet sociale. Blutë thonë se në operacionin e koduar “Threat” u ndalua shtetasi me inicialet R. M., 28 vjeç, banues në Tiranë.

Njoftimi nga Policia Tiranë, Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Threat”, nga Seksioni për Hetimin e Krimit Kompjuterik.

Kanosi dhe përndoqi në rrjetet sociale një shtetase, të cilën e kishte goditur me biçikletë, vihet në pranga 28-vjeçari. Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Kompjuterik në DVP Tiranë, pas kallëzimit të bërë nga shtetasja L. S., se një shtetas e kishte goditur me biçikletë dhe më pas e kishte kanosur dhe ofenduar në rrjete sociale, organizuan punën për identifikimin dhe kapjen e autorit të dyshuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close