Lajme

Itali, 33-vjeçari shqiptar bie nga pallati, tentoj të vidhte banesën

Ka mbetur i plagosur rëndë një i ri shqiptar gjatë një tentative për të vjedhur një banesë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:30 minuta të mëngjesit në zonën e Milanos, në Itali, ku një 33-vjeçar shqiptar kishte lidhur një litar në tarracë dhe po përpiqej të zbriste, për tu futur në një banesë.

Sipas policisë, bëhej fjalë për një vjedhje që shqiptari tentonte të realizonte. Por, fatkeqësisht 33-vjeçari ka rënë në tokë, duke marrë plagë të rënda. Në vendngjarje shkuan dy autoambulanca dhe policia. I riu është transportuar në spital.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: