Lajme

Itali/ 41 vjeçari bie në ‘grackën’ e policisë, detyronte të prostituohej bashkëshorten e tij

Një 41-vjeçar shqiptar, me precedentë të mëparshëm penalë, ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet se ka detyruar të p rostituojë gruan e tij.

Mediet italiane shkruajnë se shqiptari u arrestua për k rimet e keqtrajtimit, zhvatjes dhe p lagosjes së rëndë personale. Ai akuzohet se d hunoi fi zikisht dhe verbalisht gruan e tij në mëyrë të përsëritur në 10 vitet e fundit.

Raportohet se shqiptari e k ërcënonte vazhdimisht me v dekje dhe në rrethana të ndryshme, e kishte rrahur me një shufër h ekuri , duke i thyer gjymtyrët. Sipas mediave ai e kishte g oditur me t hikë dhe kishte p lagosur në disa pjesë të trupit. Shqiptari u arrestua nga karabinierët e Giugliano , të cilët e gjurmuan atë në San Marcellino. T Ch

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: