Lajme

Itali/ Qëllòhen për vdèkjè dy studentë në Napoli, ja çfarë thotë policia

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Napoli të Italisë. Dy të rinj, të moshës 26 dhe 27 vjeç, u qëlluan për vdekje në provincën Herculaneum.

Karabinierët e Compagnia di Torre del Greco dhe njësia hetimore e Torre Annunziata, të koordinuara nga prokuroria e Napolit, po hetojnë për të zbardhur dinamikën dhe shkaqet e vrasjes së dyfishtë. Mësohet se dy të rinjtë, të dy studentë, ndodheshin në një makinë kur u qëlluan nga disa të shtëna me armë zjarri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close