Lajme

Itali, Rruga çahet në mes të qytetit, dy mjete luksoze përfundojnë brenda

 Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Itali në rrugën Zenodossio në Romë, ku është çarë rruga dhe brendaj saj kanë përfunduar dy makina. Ngjarja ka ndodhur në rruhën Zenodossio, ku u hap toka dhe brenda saj ranë dy makina, një makinë Mercedes SUV dhe një Smart.

Mediat italiane shkurajnë se ky fenomen është krijuar për shkak të dëmtimit të tupacioneve të ujrave që ndodhen në tokë. Fatmirësisht nga ngjarja nuk pati të lënduar, por vetëm dëme materiale. Qytetarët e zonës kanë denoncuar problemin dhe kërkojnë zgjidhje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: