Lajme

Itali,Një nënë është vrarë aksidentalisht nga i biri i saj 8- vjeçar

Një ngjarje tronditësë ka shokuar Italinë, ku një nënë është vrarë aksidentalisht nga i biri i saj 8- vjeçar.

Pas hetimeve policore ka rezultuar se gruaja që u gjet e vdekur me një plumb në kokë është qëlluar aksidentalisht nga djali i saj 8-vjeçar.

Sipas hetuesve, fëmija përdori armën e pronarit por nuk është ende e qartë se si e mori atë. Më pas hyri në shtëpi duke përdorur armën dhe aksidentalisht qëlloi drejt nënës së tij, Rkia Hannaoui.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close