Lajme

Ja kush është banori që u eliminua dje nga Big Brother VIP

Në spektaklin e sotëm të “Big Brother VIP”, një prej banorëve është eliminuar. Pjesa më e madhe e banorëve kanë qenë në nominim duke ulur kështu mundësinë për të parashikuar të larguarin e rradhës.

Pas disa minutash ethe dhe tension, moderatorja Arbana Osmani tregoi emrin e banorit i cili ndërpreu zyrtarisht këtë eksperiencë. Kledi Hysa është konkurenti i cili hoqi dorë përfundimisht nga çmimi i madh prej 100.000 eurosh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: