Lajme

Ja momenti kur Basha i dha vezët Hasës për të goditur Ramën / VIDEO

Taulant Balla publikon vidion ku Kryetari opozitës Lulzim Basha i jep vezët deputetit Hasa për të qëlluar kryeministrin Edi Rama

Postimi i Balës

Artist! Po ti qenke edhe regjizor, edhe skenarist. U deshën 6 muaj që “pula” Lulzim të prodhonte 2 vezë. E turpshme si një kryetar opozite degradon deri në pikën që të fshehë nën puplat e shtrenjta të xhupit të tij ✌️🥚.

Shikoni videon sesi Artisti Lulzim bën qesharak rikthimin e opozitës në Kuvend. Është Lulzim Basha që “prodhon” vezët😃 dhe ia jep deputetit pa emër.E.R

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close