fbpx
Lajme

Ja momenti kur RENEA ndërhyn në banesën e 71-vjeçarit Lefter Zhidru

BalkanWeb siguron një video ekskluzive amatore nga operacioni policor i RENEA-s në Elbasan ku në fund u ekzekutua i moshuari Lefter Zhidru.

Video është marrë nga një banesë përballë pallatit ku në katin e dytë jetonte 71-vjeçari. Teksa bënte rezistencë me kallashnikov, dallohen të breshëritë e të shtënave, shpërthimet e fuqishme si dhe efektivët kur nga poshtë hedhin në katin e dytë, nga ballkoni, gazin lotsjellës për të neutralizuar Zhidrun.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button