LajmePolitike

Ja njoftimi që Erion Braçe bën për qytetarët

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, është një ndër deputetët aktiv të qeverisë në rrjetet sociale, por në emër të tij janë hapur disa adresa.

Lidhur me këtë, ai ka reagua me anë të një postimi në adresën e tij zyrtare në “Facebook”, ku ka publikuar adresat e tij reale të rrjetetve sociale, ndërsa shprehet:

“Qe te mos ngaterroheni;
Qe te mos shpifni;
Qe te mos shqetesoheni:

KY I PARI ESHTE PROFILI IM NE FACEBOOK!
VETEM KY! ATA QE ME NJOHIN E DINE, MADJE DHE ATA QE SHPIFIN-SOT, DJE, PARDJE ETJ, E DINE KETE!

KY I DYTI ESHTE PROFILI IME NE TWITTER!
VETEM KY! ATA QE ME NJOHIN DHE QE JANE SHUME E DINE, MADJE DHE ATO QE SHPIFIN SIC KJO ME SYZE, E DINE KETE.

PROFILI NE INSTAGRAM ESHTE KY DHE,
KUSHDO E DI KETE, E DALLON LEHTESISHT!”

Braçe shkruan se: “Cdo profil tjeter ne Facebook-me se shumti ne perdorim nga keqberes, ne Twitter, Instagram, eshte fake,
nuk eshte i imi dhe as qe ka ndonje lidhje me mua!
Thene kete,
dje, as qe kisha nge te merresha me gje tjeter vec puneve ne Cerme, Partizanit ne Tirane, Juves ne Torino.

Postimet jane aty!”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close