Lajme

Ja personat më të kërkuar në qarkun Lezhë

Policia e shtetit nga publikuar sot 33 personat më të kërkuar në qarkun e Lezhës, policia kërkon ndihmën e qytetarve për vendodhjen e tyre duke ruajtur anonimatin e cdo qytetari që jep informacion.

POSTIMI I POLICISE SE SHTETIT
Ja personat më të kërkuar nga Policia në qarkun Lezhë. Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo aplikacionin “Komisariati dixhital”, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close