Lajme

Ja sa para morën grabitësit nga banka në Koplik

3 persona të maskuar arritën ditën e djeshme të grabisnin një bankë të nivelit të dytë në Koplik. Mësohet se ata arritën të largoheshin duke marrë nën kërcënimin e armës  10.000 euro, 1000 dollar dhe rreth 400.000 leke ( te reja), ndërsa ende policia nuk ka mundur t’i identifikojë.

Për të humbur gjurmët ata dogjën makinën me të cilën u larguan nga banka dhe më pas kërcënuan një person duke i vjedhur makinën. Policia nisi kërkimet për ta edhe në rrugë ajrore, duke mobilizuar një helikopter.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close