Lajme

Ja si vjedh i mituri i pashqetësuar biçikletat në garazhin e kompleksit në Tiranë

BalkanWeb siguron pamje të një hajduti serial biçikletash në garazhin e një kompleksi pallatesh në rrugën Jordan Misja në Tiranë.

I mituri është kapur mat nga kamerat e sigurisë teksa i veshur sportiv dhe me shapka vjedh biçikletat që banorët i kanë lënë për siguri në garazh. Ai duket i pashqetësuar teksa tregohet i vëmendshëm kur afrohen njerëz për t’u fshehur dhe vepron kur është vetëm.

 

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: