Lajme

Java do të mbyllet me vranësira dhe reshje shiu me stuhi

Moti do jetë me vranësira dhe reshje shiu me stuhi në veri-perëndim, zona qendrore dhe  jug-juglindja do jenë me diell dhe vranësira në shtim.

Temperaturat minimale do të luhaten 8-14 gradë, temperaturat maksimale do të jenë më rritje 12-18 °C, 19-25°C në zonë e ulët dhe bregdet. Era do jetë me drejtim jug-lindje me shpejtësi 10-20 m/sek dhe dallgëzim të forcës 5-6 ballë në det të hapur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close