Lajme

“Jemi ende gjallë, në të kundërt….”/ Artan Hoxha zbardh një tjetër mesazh për fatin e Martinajt

Fati i Ervis Martinajt mbetet ende një telenovelë të cilës edhe kur duket se i vjen fundi, në skenë futen gjithmonë personazhe të rinj.

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, i cili ishte ndër të parët që dha lajmin për zhdukjen e Martinajt, si dhe mundësinë që ai të jetë vrarë nga kundërshtarët e tij, ka ardhur me një tjetër mesazh, vetëm pak ditë pasi në media doli një tjetër lajm se celulari i “Mbretit të Basteve” kishte pulsuar jashtë Shqipërisë.

Në postimin e radhës Hoxha tregon bisedën që kishte patur me një nga tipat e “vrarë” në Bolivi pak ditë më parë për disa media në Shqipëri, por që në fund rezultoi e pavërtetë.

Postimi i Hoxhës:

Sapo piva kafe me nje tip, të cilin e kishin vrare para 5 ditesh në La Paz të Bolivise dhe para 2 ditesh në Frankfurt të Gjermanise. ????????

Mos e merr kaq seriozisht i thashe.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close