Lajme

Jetonte vetëm, gjendet e vdekur 65-vjeçarja

Një 65-vjeçare është gjetur e pajetë, pasditen e kësaj të hënë  brenda banesës së saj në Tiranë. Mësohet se e ndjera është gjetur nga komshintjë ndërsa dyshohet për vdekje natyrale.

Tiranë/Informacion paraprak , Më datë 06.12.2021, rreth orës 19:57, në rrugën “Ali Baushi”, është gjetur nga komshinjtë, në banesën e saj, pa shenja jete shtetësja L.P., rreth 65 vjeçe, e cila jetonte e vetme.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close