Lajme

Jori rrëfen se kush futbollist i njohur e ka ngacmuar: Më kërkoi falje kur i thashë se…

Gjatë një bashkëbisedimi në Living Room, Jori e ngacmuar nga banorët ka rrëfyer se futbollisti i njohur Baloteli e kishte kontaktuar në rrjete sociale.

Ajo tregoi se ai kishte qenë shumë i sjellshëm dhe se i kishte kërkuar falje kur i kishte treguar se ishe në një lidhje.

Kristi: E di kush më pëlqente mua…Baloteli

Gerti: Jam 1 miliard % I sigurt që të ka shkruar BaloteliJori: Po më ka shkruar dhe ka qenë me plot respekt. Kur i thashë se jam në një marrëdhënie, më tha “ah të kërkoj falje”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close