Lajme

Emrat\Jozefina Topalli e vë në krye të listës së Vlorës ish-deputetin Dashamir Tahiri

Lëvizja për Ndryshim e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli është partia e parë dhe e vetme deri në këto momente që ka dorëzuar listën e kandidatëve për deputetë në KQZ.   Tahiri më herët ka qenë edhe deputeti i PDIU-së, por për shkak të përplasjeve me kryetarin e PDIU-së, Shpëtim Idrizi iu bashkua demokratëve. Ai është një person që ka shumë ndikim në Vlorë, veçanërisht te komuniteti çam në qytetin bregdetar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: