Lajme

Jozefina Topalli humb nënën

Është ndarë nga jeta nëna e Jozefina Topallit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ish-Kryeparlamentarja në një postim në rrjetet sociale.

“Të dashtun miq e dashamirës, Gjoni, Jozefina e Ilda lajmërojnë me dhimbje humbjen e nënës së dashtun. Ngushëllimi më i mirë për ne do të jetë një lutje për shpirtin e Saj. Për shkak të situatës, ceremonia e varrimit do të jetë krejtësisht private.

Falenderojmë të gjithë dhe ndjejmë afërsinë tuaj në këtë moment dhimbje për familjen tonë”, shkruajti Topalli. Vetëm dy ditë më parë zonja Topalli kishte postuar një fotografi nga fëmijëria, ku shkruante: “Ne të tre, me nanën!”

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close