fbpx
Lajme

“Ju lutem vini dorën në zemër, kam një vajzë 2 vjeç”, nusja që h.e.lmoi vjehrrën kërkoi mëshirë, ja çfarë ndodhi në gjyq

Mëshira që kërkoi para gjykatës, Marjana Cmetën nuk e shpëtoi nga b.u.rgu. Ajo tha se do që vajza e saj e vogël të rritet e lumtur. “Moralisht dhe shpirtërisht jam e sh katërruar. Jam e sh okuar nga a kuza për të cilën po gj ykohem. Dua të them që jam nënë e një vajze 2-vjeçare, e cilia po rritet në çdo derë pa nënën e saj. Ju lutem vini dorën në zemër. Unë para vetes dhe Zotit jam e pafajshme. Për konfrontimin me Lirie Lamin mbaj përgjegjësi të plotë, por jo për këtë akuzë. Ju lutem, mos e lini vajzën time që të rritet jetime. Ju lutem, bëni që vajza ime të rritet e lumtur dhe me nënë. Ju vetë jeni prindër dhe e dini ç’do të thotë të jesh nënë”.Pavarësisht kësaj lutje, Cmeta u dënua me 32 vite b u rg.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button