Lajme

Ju njohim me bursën dhe Këmbimin Valutor, 5 dhjetor 2021

Monedha e eurozonës, shitet sot me 121.3 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 107.3 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 142.2 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 84.5 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 116.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.94 lekë. Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: