Lajme

Ka humbur qysh ditën e djeshme një banor i fshatit Romë Fier

Ka humbur qysh ditën e djeshme një banor i fshatit Romë Fier i quajtur Maradona Alushi. Familjarët e tij e kanë njoftuar dhe policinë,të cilët e kanë shpallur si të humbur.

Kush e shikon është i lutur të njoftojë  kryeplakun e këtij fshati te numëri i telefonit +355 69 323 7304 Panajot Alushi

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close