Lajme

VIDEO\ Ka marrë flakë në lëvizje një makinë në autostradën Vlorë-Fier, tek nënkalimi i fshatit ” Panaja”

Vlorë/Informacion paraprak Më datë 08.12.2021, rreth orës 15:30, në autostradën Vlorë-Fier, tek nënkalimi i fshatit ” Panaja”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin S.Sh. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik në mjet. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close