Lajme

Ka nisur procesi për zgjedhjen e kryetarit të PS në Bashkinë e Vlorës

Prej datës 1 qershor ka nisur procesi për zgjedhjen e kryetarit të PS në Bashkinë e Vlorës. Shumë emra në garë për të drejtuar këtë institucion. Më poshtë është lista në emrat që do të jenë pjesë e garës. Grigor Dede, Shkelqim Sinani, Ervis Moçka, Admir Malaj, Edi Jorgji, Novruz Rrokaj ,Shkëlqim Sinanaj, Deni Llanaj ,Klajdi Myzaferaj ,Lindrit Beqiraj, Laura Ferati, Jonela Dervishaj, Erjona Ismaili ,Evis Alushaj dhe Saniela Xhaferri. Suksese

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close