Lajme

Kafshët e helmuara në Vlorë, detaje të reja

Persona të paidentifikuar kanë helmuar disa kafshë dhe i kanë hedhur në koshin e mbeturinave. Kjo ngjarje e pazakontë ka ndodhur në lagjen “Pavarsia”.

Në koshin  e mbeturinave janë gjetur 3 qenë dhe4  mace…

Detaje të reja  janë gjetur në lidhje me këtë veprim të shëmtuar. Në afërsi të vendit të ngjarjes janë gjetur disa copa ushqimi të helmuara.

Akoma nuk dihen autorët e kësaj ngjarje.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close