Lajme

Kamëz, mjeti rrëzon në tokë shtyllën e ndriçimit dhe përmbyset

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme në dalje të Kamzës, ku mjeti që shikoni në video është përplasur me murin dhe është përmbysur. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:15 dhe raportohet se ka të lënduar lehtë. Gjatë përplasjes ka rrëzuar në tokë dhe një shtyllë elektrike ndriçimi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: