Lajme

Kamioni humb kontrollin dhe përmbyset në rrugë

Një aksident i frikshëm ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Elbasan-Gjinar pranë fshatit Mlizë. Sipas infomacioneve të para, kamioni ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar, ndërkohë që në vendngjarje ka mbërritur policia, që po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close