fbpx
Lajme

Kamioni përp laset me makinën, nuk ka të lën.duar

Policia njofton se sot në Tiranë rreth orës 20.35 minuta në rrugën “Misto Mame” një kamion është përplasur me një auto-veturë me drejtues shtetasin M.XH. Uniformat blu shprehen se si pasojë e përplasjes, nuk ka të lënduar, ka vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 20:35, në rrugën “Misto Mame” një kamion është përplasur me një autoveturë me drejtues shtetasin  M. XH. Si pasojë e përplasjes, nuk ka të lënduar, ka vetëm dëme materiale. Policia Rrugore  vijon punën për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button