Lajme

Kamioni përplas makinën në Durrës, plagoset drejtuesja dhe pasagjeri

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rromanat të Durrësit ku kamioni me drejtues shtetasin G. M., është përplasur me mjetin tip “Nisan” me drejtues shtetasen F. B.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesja e mjetit F. B., dhe pasagjeri shtetasi Xh. B., të fatmirësisht cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashte rrezikut per jeten. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i Plotë: Durrës/Informacion paraprak, Me datë 14.11.2021, rreth orës 12:15, në aksin rrugor Durrës-Tiranë, në vendin Rromanat, mjeti tip kamion me drejtues shtetasin G. M., është përplasur me mjetin tip “Nisan” me drejtues shtetasen F. B.,

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesja e mjetit F. B., dhe pasagjeri shtetasi Xh. B., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashte rrezikut per jeten. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: