Lajme

Kamzë, Makina përplas 10-vjeçarin, dërgohet drejt spitalit

Një aksident ka ndodhur në Kamzë, me pasojë plagosjen e një të m ituri, Shtetasin H. Xh., ka aksidentuar këmbësorin e mitur, L. Xh., 10 vjeç, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Me datë 18.12.2021, rreth orës 10:15, në Kamzë, te rrethrrotullimi, mjeti me drejtues shtetasin H. Xh., ka aksidentuar këmbësorin e mitur, L. Xh., 10 vjeç. Si pasojë i mituri është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidenti

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close