fbpx
Lajme

Kamz,Shoqërohet 28-vjeçari

Lushnjë, Specialist t për Hetimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, ar restuan në flagrancë shtetasin: I. B., 28 vjeç, banues në Kamëz, Tiranë. Ar restimi i këtij shtetasi u bë pasi në lagjen “Çlirim”, Lushnjë, për motive të dobëta ka kanasur shtetasin A. M., banues në Lushnjë. Nga kontrolli i ushtruar në automjetin tip “Audi” në pronësi të 28-vjeçarit, u gjet një shufër metalike, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprat p enale “K anosje” dhe “Mbajtja pa leje e a rmëve të f tohta”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close