Lajme

Kandidati i pavarur për bashkinë Sarandë flet për VloraNews

Flet kandidati i pavarur për bashkinë Sarandë,Gjergji Mërkuri. Jam me qytetarët, krah tyre dhe do të fitojmë sëbashku.Nuk ka asnjë forcë që e ndal fitoren tonë.

Kemi të gjithë mbështetjen e Sarandës,Ksamilit,Gjashtës,Cukës,Shelegarit dhe Berdeneshit.

Asnjë presion nuk pengon dot vullnetin e votuesve më 14 maj theksoi Gjergji Mërkuri i rregjistruar tashmë si kandidat i pavarur për bashkinë Sarandë.

Në këtë qytet janë 4 kandidat për kreun e bashkisë. PS kandidon me Oltion Caci,grupi i Rithemelimit me Ardit Cikuli dhe PD e Alibeajt me Skënder Muco si dhe kandidati Pavarur Gjergji Mërkuri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close