Lajme

Kandidati për deputet Leonard Beqiri takim me banorët në zonën e pyjores

Kandidati për deputet Leonard Beqiri ka qënë sot në zonën e pyjores te Plazhi i Vjetër ku ka bashkebiseduar me qytetarët për hallet dhe problemet e tyre.

Gjithashtu Beqiraj shkruan se këto ditë po takon shumë miq dhe dashamirës që vlerësojnë angazhimin e tij si në Politikën Gjermane po ashtu dhe sipërrmarrjet në Shqipëri dhe dëshirën për të dhënë kontributin dhe në vëndin e tij   Jam i befasuar thot nga mikpritja e përditshme në çdo takim që realizoj .Jam i lumtur të shpalos idetë dhe vizionin tim për një Shqipëri Europiane me projekte konkrete! Voto Leonard Beqiri nr 11.  Voto PS 12\  Për më shumë ndiqni bisedën në video

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: