Lajme

Kanosi një person për një vend parkimi, procedohet në gjendje të lirë 41-vjeçari në Vlorë

Dy persona janë konfliktuar në Vlorë për një vend parkimi,. Uniformat blu bëjnë me dije se ka nisur procedimi penal për 41-vjeçarin R.Xh pasi dyshohet se kanosi 54-vjeçarin A.Ç për vendin e parkimit.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin R. Xh., 41 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se pas një konflikti, për një vend parkimi, ka kanosur shtetasin A. Ç., 54 vjeç, banues në Vlorë.”, thuhet në njoftimin e policisë . Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close