Lajme

Kapet 46-vjeçari në Lezhë

Policia e Lezhës ka arritur të vërë në pranga një 46-vjeçar, të cilit iu gjet në banesë një sasi prej 96 kilogramësh lëndë narkotike.

Arrestimi i tij erdhi në kuadër të operacionit të koduar “Gjorem” si pjesë e “Forca e Ligjit”.

I arrestuari është shtetasi Agron Tafaj, ndërsa lënda narkotike iu gjet nga policia në banesën e tij. Ndërkohë mësohet se Policia e Qarkut Lezhë vijon me kontrolle të pandërprera për goditjen dhe ndëshkimin e të fortëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close