Lajme

Kapet furgoni me emigrantë në Pogradec, shikoni si vrapojnë (Video)

Një kontroll rutinë e Bluve të Pogradecit ka zbuluar një furgon plot me emigrantë. Emigrantët të cilët dyshohen se janë sirianë, kanë dalë nga furgoni dhe janë arratisur mes qytetit. Policia dhe pse e ar matosur nuk ka mundur t’i ndalojë emigrantët, të cilët sic mund ta shihni në videon e bashkëngjitur lajmit, vrapojnë për të mos rënë në prangat e policisë. Gjithashtu mësohet se është identifikuar drejtuesi i furgonit dhe po punohet për kapjen e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close