Lajme

Video\ Kapet gomonia me 500 kg mall në Karaburun, do nisej drejt Italisë

Një gomone me mbi 500 kg h ashash është kapur ditën e sotme në Karaburun.

Gomonia është kapur në Gjirin e Arushes.

Ende nuk ka të dhëna të tjera në lidhje me mjetin lundrues dhe tentativën e t rafikimit të d rogës drejt Italisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close