BotaLajme

Kapet ‘mat’ pe*ofili 54-vjeçar, kishte lënë takim me një 14-vjeçare

Ky është momenti kur policia britanike u përball me një burrë jashtë një qendre tregtare pasi ai udhëtoi 250 kilometra për të takuar një vajzë 14-vjeçare.

Gazeta Daily Mail shkruan se, Lawrence Simms u nis nga shtëpia e tij në Devon në Hanley, Staffordshire, pasi shkëmbeu mesazhe në internet me atë që ai besonte se ishte e m itur, por 54-vjeçari u përball me policinë jashtë një qendre tregtare.

Simms, i veshur me një kapele bejsboli ngjyrë kafe mësoi se kishte folur me dikë që po e mashtronte. Ai u arrestua nga policia dhe iu sekuestrua telefoni celular ku u zbulua se pedofili kishte rezervuar dy netë në një hotel.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: