Lajme

Kapet me drogë, arrestohet 28-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 28-vjeçar shqiptar është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Nea Moudania të Greqisë, për posedim droge në basesë.

Gjatë kontrollit fizik në banesën e shqiptarit, polica ka gjetur dhe sekuestruar 5.3 gr kokainë, 8.7 gr kanabis, 2 peshore elektronike, 2 celularë dhe 30 euro cash. Autoritete greke nuk kanë bërë ende të ditur identifikimin e 28-vjeçarit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close