Lajme

Kapet me marihuanë në makinë, arrestohet shqiptari në Greqi

Një 35-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke në Igumenicë.

Shqiptari u kap duke transportuar me makinë 35 kilogram lëndë narkotike marijuanë.

Po ashtu gjatë kontrolleve janë gjetur dhe sekuestruar edhe një sasi i vogël kokainë dhe 2 celularë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close