Lajme

Kapet një peshkaqen në Vlorë, ja çfarë thonë peshkatarët

Një peshkaqen ka rënë në rrjetat e peshkatarëve të Orikumit. Megjithëse kjo nuk është hera parë që në rrjetat e peshkatarëve bien specie të tilla. Për peshkaqenin e kapur, peshkatarët thonë se ai nuk është i rrezikshëm dhe se u kap në thellësi 40-50 metra.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: