fbpx
Lajme

Kavajë, 84-vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë

Një 84-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm (16 shtator), në Kavajë. I mosuharu u gjend i vetëvarur në banesë. ”Më datë 16.09.2020, rreth orës 09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”, Kavajë, në banesë, është gjetur pa shenja jete, i vetë’varur, shtetasi Sh.S., 84 vjeç”, informon policia. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. (Foto ilustruese)

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button