Lajme

Kavajë, makina përplas motorin, humb jetën 66-vjeçari

Një aksident ka ndodhur paraditen e kësaj të marte, rreth orës 09:40 në autostradë, në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, ku një mjet ka përplasur një motor. Mësohet se si pasojë e aksidentit shtetasi, S.G 66 vjeç ka humbur jetën në vendngjarje. Kavajë/Informacion paraprak

Me datë 07.12.2021, rreth orës 09:40, në autostradë, në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, mjeti me drejtues shtetasin R. H., ka aksidentuar motomjetin me drejtues shtetasin S. G., 66 vjeç. Si pasojë e aksidentit, shtetasi S. G., ka humbur jetën në vendngjarje. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: