Lajme

Kavajë, mjeti përplas këmbësorin dhe ndërron jetë

Një aksident me vdekje ka ndodhur pak pas mesnate në Kavajë, ku ka humbur jetën një shtetas ende i paidentidikuar, sipas policisë.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit N. S., 62 vjeç, pasi ditën e sotme, në orën 01:50, duke drejtuar mjetin, ka aksidentuar me pasojë vdekjen, një shtetas rreth 45 vjeç, ende të paidentifikuar. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close