Lajme

Kavajë, Tentoi të shuante zjarrin në tokën e tij, humb jetën 59-vjeçari

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Kavajë, në fshatin Sterbeg në Kryevidh ku një 59-vjeçar është asfiksuar teksa ka tentuar të shuajë zjarrin në tokën e tij,

Njoftimi i policisë Rreth orës 14:50, ka rënë zjarr në një sipërfaqe toke në fshatin Sterbeg, Kryevidh. Dyshohet se duke tentuar të shuaj zjarrin në tokën e tij, është asfiksuar nga tymi dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi R. P., 59 vjeç, banues në fshatin Sterbeg, Kryevidh, Kavajë.  Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: