Lajme

Kë do vriste? Kapet me snajper, shotgan dhe pistoletë, arrestohet një person në portin e Durrësit

Është arrestuar në Portin e Durrësit një person, i cili është kapur me një arsenal armësh.

Burime nga policia  bëjnë me dije se personi që posedonte armë ishte duke u futur në Shqipëri nëpërmjet pikës kufitare të portit të Durrësit.

Gjatë kontrollit të bërë nga policia rezultoi se në makinë ishte fshehur një snajper, një shotgan dhe një pistoletë.

Mbetet moster, nese ka qene ne levizje pa ndonje objektiv te veçante apo ishte nisur per te kryer ndonje vrasje me kete arsenal armesh!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close