Lajme

Këlcyrë, zhduket pa lënë gjurmë një 17-vjeçar

Një 17-vjeçar është larguar nga banesa në Këlcyrë,

Sipas një njoftimi të shpërndarë për mediat, Policia e Gjirokastrës dhe Prokuroria janë vënë në kërkim të gjetjes së adoleshtentit.

Në njotim theksohet se “bëhet fjalë për shtetasin L.B, 17 vjeç, banues në fshatin Beqaraj, i cili është larguar në drejtim të paditur nga banesa.” 

Denoncimin në polici e ka bërë babai i tij, shtetasi A.B, 65 vjeç.

Policia po heton ndërkohë që ka marrë ne pyetje edhe familjarët dhe të afërmit e tij për të zbardhur ngjarjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close